Omron Pushbutton a22nz Ø22 bezel plastic mushroom momentary cap color op - A2270055M
Artikelnummer: 22399932 | Fabrikantnummer: A2270055M | EAN: 4548583712010
Omschrijving
Drukknop A22NZ Ø22, plastic rand, paddestoel, terugverend, mat rode ka
Het productnummer van de fabrikant is A2270055M. Het EAN nummer is 4548583712010. Het interne artikelnummer is 22399932.
Aanvullende informatie
Switches Industrial
Drukknop A22NZ Ø22, plastic rand, paddestoel, terugverend, mat rode kap, niet-verlicht
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Drukknop A22NZ Ø22, plastic rand, paddestoel, terugverend, mat rode kap, niet-verlicht
| Klasse |
Drukknop frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars A22
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Kleur knop | Rood |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Terugverend | Ja |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Gatdiameter | 22 mm |
| Breedte opening | 22 mm |
| Hoogte opening | 22 mm |
| Met opschrift | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Aantal commandoposities | 2 |
| Type knop | Overig |
| Kleur frontrand | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 13 |
| Met bescherming | Nee |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Pushbutton a22nz Ø22 bezel plastic mushroom momentary cap color op
Artikelnummer: 22399932
Fabrikantnummer: A2270055M