Omron SCHAKREL MYS 4755F - MYS 4755F
Artikelnummer: 21585184 | Fabrikantnummer: MYS 4755F | EAN: 4536854364679
Omschrijving
Omron INDUSTRIAL RELAYS MY-S schakelrelais
Het productnummer van de fabrikant is MYS 4755F. Het EAN nummer is 4536854364679. Het interne artikelnummer is 21585184.
Aanvullende informatie
Relais, plug-in, 14-polig, 4PDT, vorkvormige aansluitingen, 5 A, mechanische & led-indicatoren, spoelonderdrukker, vergrendelbare testknop, labelfaciliteit, 24 VDC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele relais MY-S
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Breedte | 21.5 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Type schakelcontact | Overig |
| Aantal contacten als wisselcontact | 4 |
| Diepte | 36 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 26.4 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product