Omron REL G7SE0001G - G7SE0001G
Artikelnummer: 21571118 | Fabrikantnummer: G7SE0001G | EAN: 4536854872631
Omschrijving
Omron schakelrelais
Het productnummer van de fabrikant is G7SE0001G. Het EAN nummer is 4536854872631. Het interne artikelnummer is 21571118.
Aanvullende informatie
Relais, plug-in, 3PST-NO, 3PST-NC, 10 A, mechanisch gelinkte contacten, 24 VDC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Veiligheidsrelais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Diepte | 62 mm |
| Met dwanggeleide contacten | Ja |
| Type stuurspanning | DC |
| Type schakelcontact | Overig |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Steekaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 3 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 3 |
| Nom. stroom | 10 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 37 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 26.4 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product