Omron Industrial relays schakelrelais DC 1 wiss.cont. - G2RV8116M
Artikelnummer: 21025501 | Fabrikantnummer: G2RV8116M | EAN: 4549734135931
Omschrijving
Omron INDUSTRIAL RELAYS G2RV-SR schakelrelais, (bxhxd) 6.2x90x80mm, type spoelspanning DC, nom. spoelspanning Us bij DC 21.6 - 26.4V, compleet apparaat met sokkel, 1 wisselcontacten, type schakelcontact 1-voudig contact, uitvoering elektrische aansluiting overig, nom. stroom 6A, aandrijving,
Het productnummer van de fabrikant is G2RV8116M. Het EAN nummer is 4549734135931. Het interne artikelnummer is 21025501.
Aanvullende informatie
Smal relais 6 mm incl. aansluiting, SPDT, 6 A, push-in-aansluitingen, 24 VDC, testschakelaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriële relais
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 90 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Breedte | 6.2 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Met LED indicatie | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Nom. stroom | 6 A |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Industrial relays schakelrelais DC 1 wiss.cont.
Artikelnummer: 21025501
Fabrikantnummer: G2RV8116M
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.