Omron REFL SCHERM E3Z 7463F - E3Z 7463F
Artikelnummer: 21584179 | Fabrikantnummer: E3Z 7463F | EAN: 4547648679275
Omschrijving
Omron PHOTO ELECTRIC SENSORS E3Z reflectie lichtscherm
Het productnummer van de fabrikant is E3Z 7463F. Het EAN nummer is 4547648679275. Het interne artikelnummer is 21584179.
Aanvullende informatie
Retroreflectie, 15 m, 10-30 VDC, PNP, IP67, 10 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Reflectie lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Fotocellen E3Z
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Schakelfrequentie | 1000 Hz |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Reactietijd | 1 ms |
| Lichtsoort | Laserdiode, roodlicht |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Nom. schakelafstand | 15000 mm |
| Lengte sensor | 20 mm |
| Max. schakelafstand | 15000 mm |
| Breedte sensor | 10.8 mm |
| Laserbeschermklasse | Klasse 1 |
| Min. reflectorafstand | 100 mm |
| Max. uitgangsstroom | 300 mA |
| Golflengte sensor | 650 nm |
| Hoogte van de sensor | 31 mm |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product