Omron Retroreflectie 2 M polarisatiefilter horizontaal PNP M12 connecto - E3S 3040D
Artikelnummer: 11804932 | Fabrikantnummer: E3S 3040D | EAN: 4536853282561
Omschrijving
Omron E3 S fotocel reflectiesysteem, (hxbxd) 21x12x43mm, reikwijdte 2m, max. uitgangsstroom 100mA, spanningsbereik 10 - 30V, spanningstype DC, met reflector, beschermingsgraad (IP) IP67, aansluitwijze connector, uitgang PNP, helderschakelend, donkerschakelend, afmeting 43X21X12,
Het productnummer van de fabrikant is E3S 3040D. Het EAN nummer is 4536853282561. Het interne artikelnummer is 11804932.
Aanvullende informatie
Retroreflectie, 2 m, polarisatiefilter, horizontaal, PNP, M12 connector
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Reflectie lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Fotocellen E3S
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Schakelfrequentie | 1000 Hz |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakelelement | Overig |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Lengte sensor | 42.3 mm |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Reactietijd | 0.5 ms |
| Lichtsoort | Gepolariseerd rood licht |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Nom. schakelafstand | 2000 mm |
| Max. schakelafstand | 2000 mm |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Breedte sensor | 12.4 mm |
| Hoogte van de sensor | 21 mm |
| Golflengte sensor | 700 nm |
| Min. reflectorafstand | 10 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 9 - 33 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Retroreflectie 2 M polarisatiefilter horizontaal PNP M12 connecto
Artikelnummer: 11804932
Fabrikantnummer: E3S 3040D