Omron FOTOCEL E3S-CR61 2MTR - E3S 7009M
Artikelnummer: 20499408 | Fabrikantnummer: E3S 7009M | EAN: 4547648357210
Omschrijving
Omron E3 S fotocel reflectiesysteem, (hxbxd) 50x20.4x23mm, reikwijdte 3m, max. uitgangsstroom 100mA, spanningsbereik 10 - 30V, spanningstype DC, met reflector, beschermingsgraad (IP) IP67, aansluitwijze aansluitkabel, uitgang PNP en NPN, helderschakelend, donkerschakelend, afmeting 50X21X23,
Het productnummer van de fabrikant is E3S 7009M. Het EAN nummer is 4547648357210. Het interne artikelnummer is 20499408.
Aanvullende informatie
Retroreflectie, 3 m, verticaal, 10-30 VDC, NPN/PNP, LO/DO, IP67, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Reflectie lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Fotocellen E3S
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/NPN |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Reactietijd | 1 ms |
| Uitvoering schakelelement | Wisselcontact (NO/NC) |
| Lichtsoort | Ongepolariseerd rood licht |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Nom. schakelafstand | 3000 mm |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 2 |
| Max. schakelafstand | 3000 mm |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Lengte sensor | 23 mm |
| Breedte sensor | 20.4 mm |
| Hoogte van de sensor | 57 mm |
| Golflengte sensor | 700 nm |
| Min. reflectorafstand | 50 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product