Omron REFL SCHERM E3S 3261M - E3S 3261M
Artikelnummer: 21583993 | Fabrikantnummer: E3S 3261M | EAN: 4536853284763
Omschrijving
Omron PHOTO ELECTRIC SENSORS E3S reflectie lichtscherm, spanningstype DC, reflector meegeleverd, nom. schakelafstand 300mm, uitvoering schakeluitgang PNP, uitvoering elektrische aansluiting steekaansluiting, nom. stuurspanning bij DC 10 - 30V, max. schakelafstand 300mm, bouwvorm behuizing kubus,
Het productnummer van de fabrikant is E3S 3261M. Het EAN nummer is 4536853284763. Het interne artikelnummer is 21583993.
Aanvullende informatie
Retroreflectie, 30 cm, ronde en platte objecten, verticaal, PNP, 10-30 VDC, LO/DO, M12 connector
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Reflectie lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Fotocellen E3S
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakelelement | Overig |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Schakelfrequentie | 500 Hz |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Golflengte sensor | 880 nm |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 0 |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Lichtsoort | Infraroodlicht |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Max. schakelafstand | 300 mm |
| Reactietijd | 1 ms |
| Hoogte van de sensor | 50 mm |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Min. reflectorafstand | 100 mm |
| Nom. schakelafstand | 300 mm |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Lengte sensor | 23.3 mm |
| Breedte sensor | 14.9 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product