Omron REFL SCHERM E3Z 7201C - E3Z 7201C
Artikelnummer: 21045987 | Fabrikantnummer: E3Z 7201C | EAN: 4547648676656
Omschrijving
Omron PHOTO ELECTRIC SENSORS E3Z reflectie lichtscherm, spanningstype DC, nom. schakelafstand 500mm, uitvoering schakeluitgang NPN, uitvoering elektrische aansluiting connector M8, nom. spoelspanning Us bij DC 12 - 24V, max. schakelafstand 500mm, bouwvorm behuizing kubus, behuizing kunststof,
Het productnummer van de fabrikant is E3Z 7201C. Het EAN nummer is 4547648676656. Het interne artikelnummer is 21045987.
Aanvullende informatie
Retroreflectie voor transparante objecten, 50 cm, NPN, IP67, M8 connector
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Reflectie lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Fotocellen E3Z
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Spanningstype | DC |
| Schakelfrequentie | 1000 Hz |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Uitvoering schakelelement | Programmeerbaar/configureerbaar |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M8 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Overig |
| Met inschakelvergrendeling | Nee |
| Bedrijfsmiddel-veiligheidsklasse | Veiligheidsklasse 3 |
| Laserbeschermklasse | Geen |
| Preventieve melding voor storingskans | Nee |
| Met tijdfunctie | Nee |
| Materiaal optische vlakken | Kunststof |
| Instelprocedure | Manuele instelling |
| Met communicatie-interface PROFIBUS | Nee |
| Met communicatie-interface SSD | Nee |
| Met communicatie-interface DeviceNet | Nee |
| Met communicatie-interface SSI | Nee |
| Met communicatie-interface CANOpen | Nee |
| Analoge uitgang -10 V ... +10 V | Nee |
| Met communicatie-interface Ethernet | Nee |
| Met communicatie-interface RS-485 | Nee |
| Analoge uitgang 0 V ... 10 V | Nee |
| Met communicatie-interface analoog | Nee |
| Met communicatie-interface RS-422 | Nee |
| Met overige analoge uitgang | Nee |
| Analoge uitgang 4 mA ... 20 mA | Nee |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Met communicatie-interface INTERBUS | Nee |
| Analoge uitgang 0 mA ... 20 mA | Nee |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 1 |
| Tastfunctie | Helder-/donkerschakelend |
| Met communicatie-interface AS-Interface | Nee |
| Max. uitgangsstroom | 100 mA |
| Max. schakelafstand | 500 mm |
| Nom. schakelafstand | 500 mm |
| Reactietijd | 1 ms |
| Lichtsoort | Ongepolariseerd rood licht |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Lengte sensor | 20 mm |
| Breedte sensor | 10.8 mm |
| Min. reflectorafstand | 100 mm |
| Omgevingstemperatuur | -25 - 55 °C |
| Golflengte sensor | 660 nm |
| Hoogte van de sensor | 32.2 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product