Omron A165es - A16E2004D
Artikelnummer: 22399451 | Fabrikantnummer: A16E2004D | EAN: 4536854344770
Omschrijving
Omron SAFETY PRODUCTS OTHER SAFETY drukknop frontelement (paddestoel)
Het productnummer van de fabrikant is A16E2004D. Het EAN nummer is 4536854344770. Het interne artikelnummer is 22399451.
Aanvullende informatie
Noodstopschakelaar, niet-verlicht, diameter van 30 mm, drukken-vergrendelen/draaien-resetten
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement (paddenstoel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige veiligheidscomponenten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Met verlichting | Nee |
| Kleur knop | Rood |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Type knop | Hoog |
| Diameter kap | 30 mm |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Type ontgrendeling | Draaiontgrendeling |
| Terugverend | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Gatdiameter | 16 mm |
| Kleur frontrand | Overig |
| Hoogte opening | 16 mm |
| Breedte opening | 16 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product