Omron Veiligheidscomponenten G9SA/B Veiligheidsrelaisunit, 45 MM, 100-240 vac, 2 X tijdvertraagd (max. 15 - G9SA6015H
Artikelnummer: 22726644 | Fabrikantnummer: G9SA6015H | EAN: 4547648814089
Omschrijving
Veiligheidsrelaisunit, 45 mm, 100-240 VAC, 2 x tijdvertraagd (max. 15
Het productnummer van de fabrikant is G9SA6015H. Het EAN nummer is 4547648814089. Het interne artikelnummer is 22726644.
Aanvullende informatie
Veiligheidsrelaisunit, 45 mm, 100-240 VAC, 2 x tijdvertraagd (max. 15 sec, instelbaar) 5 A uitgang, en 3 x 5 A uitgang, schroef
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Relais voor bewaking van veiligheidsstroomcircuits
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Veiligheidscomponenten G9SA/B
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 45 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Draagrailmontage mogelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level e |
| Hoogte | 76 mm |
| Diepte | 111 mm |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, met contact | 1 |
| Uitvoering | Basisapparaat |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, met contact | 3 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, vertraagd, met contact | 2 |
| Uitlezing ingangen | 1-kanaals of 1- en 2-kanaals |
| Aantal uitgangen, veiligheids, onvertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, veiligheids, vertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, onvertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, vertraagd, halfgeleiders | 0 |
| Aantal uitgangen, meldfunctie, vertraagd, met contact | 0 |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 85 - 264 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 85 - 264 V |
| Afvalvertraging | 1 - 15 s |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Veiligheidscomponenten G9SA/B Veiligheidsrelaisunit, 45 MM, 100-240 vac, 2 X tijdvertraagd (max. 15
Artikelnummer: 22726644
Fabrikantnummer: G9SA6015H
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.