Omron Servo G5-Serie Accurax G5 driver voor G- en G5-serie motoren (75030H/T), ethercat aan - R8DK9143D
Artikelnummer: 26700888 | Fabrikantnummer: R8DK9143D | EAN: 4548583021341
Omschrijving
Accurax G5 driver voor G- en G5-serie motoren (75030H/T), EtherCAT aan
Het productnummer van de fabrikant is R8DK9143D. Het EAN nummer is 4548583021341. Het interne artikelnummer is 26700888.
Aanvullende informatie
Accurax G5 driver voor G- en G5-serie motoren (75030H/T), EtherCAT aansturing, 750 W 1~230 VAC / 3~200 VAC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Motormanagementsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Servo G5-Serie
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 65 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Aantal digitale ingangen | 8 |
| Hoogte | 150 mm |
| Type spanning meetbereik | AC |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Diepte | 242 mm |
| Spanningsdetectiemodule | Nee |
| Ingang voor analoge temperatuurvoeler | Nee |
| Ingang voor aardsluitingsdetectie | Nee |
| Ingang voor thermistoraansluiting | Nee |
| Aantal uitgangen, met contact | 0 |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomdetectiemodule | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 170 - 264 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 170 - 264 V |
| Schakelfunctie | Bistabiel |
| Aantal elektronische uitgangen | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Overig |
| Type aansluittechniek | Overig |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 170 - 264 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 170 - 264 V |
| Spanningsmeetbereik | - V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 3.6 - 6.6 A |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Omron Servo G5-Serie Accurax G5 driver voor G- en G5-serie motoren (75030H/T), ethercat aan
Artikelnummer: 26700888
Fabrikantnummer: R8DK9143D