Omron Servo G5-Serie Accurax G5 driver voor G5-serie motoren (11K015F/C, 15K015F/C), etherc - R8DK9158B
Artikelnummer: 26696660 | Fabrikantnummer: R8DK9158B | EAN: 4548583021495
Het productnummer van de fabrikant is R8DK9158B. Het EAN nummer is 4548583021495. Het interne artikelnummer is 26696660.
| Klasse |
Motormanagementsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Servo G5-Serie
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Aantal digitale ingangen | 8 |
| Hoogte | 450 mm |
| Type spanning meetbereik | AC |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Spanningsdetectiemodule | Nee |
| Ingang voor analoge temperatuurvoeler | Nee |
| Ingang voor aardsluitingsdetectie | Nee |
| Ingang voor thermistoraansluiting | Nee |
| Aantal uitgangen, met contact | 0 |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Breedte | 261 mm |
| Stroomdetectiemodule | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Schakelfunctie | Bistabiel |
| Aantal elektronische uitgangen | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Overig |
| Type aansluittechniek | Overig |
| Diepte | 341 mm |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 323 - 528 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 323 - 528 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 323 - 504 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 323 - 504 V |
| Spanningsmeetbereik | - V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 29 - 29 A |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Omron ELEKMTR R88MK15K015CBOS2
Artikelnummer: 22741250
Fabrikantnummer: R8MK7000C
Omron ELEKMTR R88MK11K015CS2
Artikelnummer: 22741258
Fabrikantnummer: R8MK8939A
Omron ELEKMTR R88MK15K015CS2
Artikelnummer: 22741259
Fabrikantnummer: R8MK8940E
Artikelnummer: 26696660
Fabrikantnummer: R8DK9158B