Omron Servo G5-Serie Accurax G5 driver voor G5-serie motoren (2K030F/C, 2K020F/C), ethercat - R8DK9154M
Artikelnummer: 26700891 | Fabrikantnummer: R8DK9154M | EAN: 4548583021457
Het productnummer van de fabrikant is R8DK9154M. Het EAN nummer is 4548583021457. Het interne artikelnummer is 26700891.
| Klasse |
Motormanagementsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Servo G5-Serie
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 94 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Aantal digitale ingangen | 8 |
| Type spanning meetbereik | AC |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Hoogte | 198 mm |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Diepte | 265 mm |
| Spanningsdetectiemodule | Nee |
| Ingang voor analoge temperatuurvoeler | Nee |
| Ingang voor aardsluitingsdetectie | Nee |
| Ingang voor thermistoraansluiting | Nee |
| Aantal uitgangen, met contact | 0 |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomdetectiemodule | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Schakelfunctie | Bistabiel |
| Aantal elektronische uitgangen | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Overig |
| Type aansluittechniek | Overig |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 323 - 528 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 323 - 528 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 323 - 504 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 323 - 504 V |
| Spanningsmeetbereik | - V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 5.9 - 5.9 A |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Omron ELEKMTR R88MK2K030CBS2
Artikelnummer: 22741228
Fabrikantnummer: R8MK0950R
Omron ELEKMTR R88MK2K020FBS2
Artikelnummer: 22741236
Fabrikantnummer: R8MK1076M
Omron ELEKMTR R88MK2K020CS2
Artikelnummer: 22741240
Fabrikantnummer: R8MK1174M
Omron ELEKMTR R88MK2K020CBS2
Artikelnummer: 22741245
Fabrikantnummer: R8MK1188M
Omron ELEKMTR R88MK2K030CS2
Artikelnummer: 22741217
Fabrikantnummer: R8MK0929M
Omron Servo G5-Serie G5-Serie servomotor 2,0 KW, nominaal koppel 6,37 NM, piekkoppel 19,1 N
Artikelnummer: 25673342
Fabrikantnummer: R8MK0761A
Artikelnummer: 26700891
Fabrikantnummer: R8DK9154M