Omron Servo G5-Serie Accurax G5 driver voor G5-serie motoren (40020F/C, 60020F/C), ethercat - R8DK9151E
Artikelnummer: 26700885 | Fabrikantnummer: R8DK9151E | EAN: 4548583021426
Het productnummer van de fabrikant is R8DK9151E. Het EAN nummer is 4548583021426. Het interne artikelnummer is 26700885.
| Klasse |
Motormanagementsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Servo G5-Serie
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 92 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Aantal digitale ingangen | 8 |
| Hoogte | 150 mm |
| Type spanning meetbereik | AC |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Diepte | 242 mm |
| Spanningsdetectiemodule | Nee |
| Ingang voor analoge temperatuurvoeler | Nee |
| Ingang voor aardsluitingsdetectie | Nee |
| Ingang voor thermistoraansluiting | Nee |
| Aantal uitgangen, met contact | 0 |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomdetectiemodule | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Schakelfunctie | Bistabiel |
| Aantal elektronische uitgangen | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Overig |
| Type aansluittechniek | Overig |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 323 - 528 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 323 - 528 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 323 - 504 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 323 - 504 V |
| Spanningsmeetbereik | - V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 2.1 - 2.1 A |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Omron ELEKMTR R88MK40020FBS2
Artikelnummer: 22741233
Fabrikantnummer: R8MK1072H
Omron ELEKMTR R88MK60020FBS2
Artikelnummer: 22741234
Fabrikantnummer: R8MK1073F
Omron ELEKMTR R88MK60020CS2
Artikelnummer: 22741237
Fabrikantnummer: R8MK1171F
Artikelnummer: 26700885
Fabrikantnummer: R8DK9151E