Omron Servo G5-Serie Accurax G5 driver voor G5-serie motoren (4K030F/C, 5K030F/C, 4K020F/C, - R8DK9156F
Artikelnummer: 26700895 | Fabrikantnummer: R8DK9156F | EAN: 4548583021471
Het productnummer van de fabrikant is R8DK9156F. Het EAN nummer is 4548583021471. Het interne artikelnummer is 26700895.
| Klasse |
Motormanagementsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Servo G5-Serie
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 130 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Aantal digitale ingangen | 8 |
| Hoogte | 250 mm |
| Type spanning meetbereik | AC |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Spanningsdetectiemodule | Nee |
| Ingang voor analoge temperatuurvoeler | Nee |
| Ingang voor aardsluitingsdetectie | Nee |
| Ingang voor thermistoraansluiting | Nee |
| Aantal uitgangen, met contact | 0 |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Stroomdetectiemodule | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Schakelfunctie | Bistabiel |
| Aantal elektronische uitgangen | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Overig |
| Type aansluittechniek | Overig |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 12.1 - 12.1 A |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 323 - 528 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 323 - 528 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 323 - 504 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 323 - 504 V |
| Spanningsmeetbereik | - V |
| Diepte | 287.5 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Omron ELEKMTR R88MK4K030FS2
Artikelnummer: 22741209
Fabrikantnummer: R8MK0763H
Omron ELEKMTR R88MK4K030FBS2
Artikelnummer: 22741212
Fabrikantnummer: R8MK0784M
Omron ELEKMTR R88MK4K030CS2
Artikelnummer: 22741219
Fabrikantnummer: R8MK0931B
Omron ELEKMTR R88MK5K030CS2
Artikelnummer: 22741220
Fabrikantnummer: R8MK0932M
Omron ELEKMTR R88MK4K030CBS2
Artikelnummer: 22741230
Fabrikantnummer: R8MK0952E
Omron ELEKMTR R88MK4K020CS2
Artikelnummer: 22741242
Fabrikantnummer: R8MK1176G
Omron ELEKMTR R88MK5K020CS2
Artikelnummer: 22741243
Fabrikantnummer: R8MK1177E
Omron ELEKMTR R88MK4K020CBS2
Artikelnummer: 22741246
Fabrikantnummer: R8MK1190B
Omron ELEKMTR R88MK5K020CBS2
Artikelnummer: 22741247
Fabrikantnummer: R8MK1191M
Omron ELEKMTR R88MK3K010FS2
Artikelnummer: 22741249
Fabrikantnummer: R8MK1249F
Omron ELEKMTR R88MKH5K020FS1
Artikelnummer: 22741254
Fabrikantnummer: R8MK7822E
Omron ELEKMTR R88MK4K510CS2
Artikelnummer: 22741255
Fabrikantnummer: R8MK8936G
Omron ELEKMTR R88MK4K510CBOS2
Artikelnummer: 22741260
Fabrikantnummer: R8MK8996M
Omron Servo G5-Serie G5-Serie servomotor 4,0 KW, nominaal koppel 19,1 NM, piekkoppel 57,3 N
Artikelnummer: 26696669
Fabrikantnummer: R8MK1064G
Omron Servo G5-Serie G5-Serie servomotor 5,0 KW, nominaal koppel 23,9 NM, piekkoppel 71,6 N
Artikelnummer: 26696672
Fabrikantnummer: R8MK1079E
Artikelnummer: 26700895
Fabrikantnummer: R8DK9156F