Omron Servo G5-Serie Accurax G5 driver voor G5-serie motoren (7K515C, 6K010C), ethercat aan - R8DK9157D
Artikelnummer: 26700893 | Fabrikantnummer: R8DK9157D | EAN: 4548583021488
Het productnummer van de fabrikant is R8DK9157D. Het EAN nummer is 4548583021488. Het interne artikelnummer is 26700893.
| Klasse |
Motormanagementsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Servo G5-Serie
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Breedte | 233 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Aantal digitale ingangen | 8 |
| Hoogte | 250 mm |
| Type spanning meetbereik | AC |
| Uitvoering van de interface | Overig |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Aantal analoge ingangen | 0 |
| Spanningsdetectiemodule | Nee |
| Ingang voor analoge temperatuurvoeler | Nee |
| Ingang voor aardsluitingsdetectie | Nee |
| Ingang voor thermistoraansluiting | Nee |
| Aantal uitgangen, met contact | 0 |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 16 - 16 A |
| Stroomdetectiemodule | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Schakelfunctie | Bistabiel |
| Aantal elektronische uitgangen | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Overig |
| Type aansluittechniek | Overig |
| Nom. spanning Ue bij AC 50 Hz | 323 - 528 V |
| Nom. spanning Ue bij AC 60 Hz | 323 - 528 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 323 - 504 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 323 - 504 V |
| Spanningsmeetbereik | - V |
| Diepte | 407.5 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Omron ELEKMTR R88MK6K010CS2
Artikelnummer: 22741256
Fabrikantnummer: R8MK8937E
Omron ELEKMTR R88MK7K515CS2
Artikelnummer: 22741257
Fabrikantnummer: R8MK8938C
Omron ELEKMTR R88MK6K010CBOS2
Artikelnummer: 22741261
Fabrikantnummer: R8MK8997R
Omron ELEKMTR R88MK7K515CBOS2
Artikelnummer: 22741262
Fabrikantnummer: R8MK8998G
Artikelnummer: 26700893
Fabrikantnummer: R8DK9157D