Omron Servo G-Serie G-Serie compacte servomotor 400 W, nominaal koppel 1,3 NM, piekkoppel - R8MG0382A
Artikelnummer: 23667658 | Fabrikantnummer: R8MG0382A | EAN: 4547648496155
Het productnummer van de fabrikant is R8MG0382A. Het EAN nummer is 4547648496155. Het interne artikelnummer is 23667658.
| Klasse |
Elektromotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Servo G-Serie
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Aantal fasen | 3 |
| Nom. (meet)stroom | 2.5 A |
| Nom. (meet)spanning | 200 V |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Met anticondens | Nee |
| Met poging tot inbraak temperatuur detector (RTD) | Nee |
| Met positieve temperatuurcoefficient weerstand (PTC) | Nee |
| Koelingswijze | Lucht |
| Overbelastbaarheid | Nee |
| Intrinsieke veiligheid (IS) | Geen |
| Belastingscyclus | S1 |
| As eind-type | Spie |
| Bouwvorm | IM 3001 (B5) |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 40 °C |
| Nom. (meet)frequentie | 50 - 60 Hz |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Meettoerental bij meetfrequentie | 3000 1/min |
| Vacuümdruk impregnatie (VPI) | Geen |
| Lager | Overig |
| Meetvermogen bij meetfrequentie | 0.4 kW |
| Nom. draaimoment | 1.3 Nm |
| Isolatieklasse volgens IEC | B |
| Framegrootte volgens IEC | 80 mm |
| Model | Overig |
| Motor energie-efficiëntieklasse | Overig |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Omron SMARTSTEP 2 DRIVER
Artikelnummer: 22401519
Fabrikantnummer: R7DB0017A
Artikelnummer: 23667658
Fabrikantnummer: R8MG0382A
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.