Omron Industrial relays schakelrelais nom.stuurstroomsp.110V ac 1 wiss.cont. G2RV5011F - G2RV8111R
Artikelnummer: 21584571 | Fabrikantnummer: G2RV8111R | EAN: 4549734135887
Het productnummer van de fabrikant is G2RV8111R. Het EAN nummer is 4549734135887. Het interne artikelnummer is 21584571.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriële relais
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 90 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Breedte | 6.2 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Nom. stroom | 6 A |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 110 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 110 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 21584571
Fabrikantnummer: G2RV8111R
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.