Omron REL 6A PUSH IN 48V - G2RV8115A
Artikelnummer: 21584573 | Fabrikantnummer: G2RV8115A | EAN: 4549734135924
Het productnummer van de fabrikant is G2RV8115A. Het EAN nummer is 4549734135924. Het interne artikelnummer is 21584573.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriële relais
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 90 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Breedte | 6.2 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Nom. stroom | 6 A |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 43.2 - 52.8 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 43.2 - 52.8 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 43.2 - 52.8 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 21584573
Fabrikantnummer: G2RV8115A
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.