Omron Speciale klemmenstrook voor CJ1W-CTL41 met schroefloze klemverbinding. - XW2G0001H
Artikelnummer: 11015659 | Fabrikantnummer: XW2G0001H | EAN: 4547648089852
Omschrijving
Omron CONTROL SYSTEMS XW2 interfacemodule
Het productnummer van de fabrikant is XW2G0001H. Het EAN nummer is 4547648089852. Het interne artikelnummer is 11015659.
Aanvullende informatie
Speciale klemmenstrook voor CJ1W-CTL41 met schroefloze klemverbinding. Line-driver of 24 VDC aansluiting per encoder
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Interfacemodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Programmeerbare besturingen XW2
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Vervuilingsgraad | 1 |
| Breedte | 157 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal polen | 40 |
| Nom. (meet)stroom | 1 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Veerklemaansluiting |
| Hoogte | 44.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Speciale klemmenstrook voor CJ1W-CTL41 met schroefloze klemverbinding.
Artikelnummer: 11015659
Fabrikantnummer: XW2G0001H