Omron Subminiatuur afgeschermde schakelaar gesloten metalen behuizing ip67 - SHLN2400M
Artikelnummer: 11839267 | Fabrikantnummer: SHLN2400M | EAN: 4536853781002
Omschrijving
Subminiatuur afgeschermde schakelaar, gesloten metalen behuizing, IP67
Het productnummer van de fabrikant is SHLN2400M. Het EAN nummer is 4536853781002. Het interne artikelnummer is 11839267.
Aanvullende informatie
Subminiatuur afgeschermde schakelaar, gesloten metalen behuizing, IP67, 10 A, inbouwrolplunjer
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars SHL
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolnok |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 2 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -10 - 80 °C |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 2 A |
| Lengte sensor | 17.5 mm |
| Hoogte van de sensor | 59.9 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Breedte sensor | 45.6 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Subminiatuur afgeschermde schakelaar gesloten metalen behuizing ip67
Artikelnummer: 11839267
Fabrikantnummer: SHLN2400M