Omron Overige industriele schakelaars Eindschakelaar, slank afgedicht, schroefaansluiting, universeel, plunj - D4EN0011R
Artikelnummer: 22726394 | Fabrikantnummer: D4EN0011R | EAN: 4536853223038
Omschrijving
Eindschakelaar, slank afgedicht, schroefaansluiting, universeel, plunj
Het productnummer van de fabrikant is D4EN0011R. Het EAN nummer is 4536853223038. Het interne artikelnummer is 22726394.
Aanvullende informatie
Eindschakelaar, slank afgedicht, schroefaansluiting, universeel, plunjer
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige industriele schakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Stootnok |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer metrisch |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 2 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Lengte sensor | 18 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -10 - 80 °C |
| Breedte sensor | 57 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Hoogte van de sensor | 55.3 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Overige industriele schakelaars Eindschakelaar, slank afgedicht, schroefaansluiting, universeel, plunj
Artikelnummer: 22726394
Fabrikantnummer: D4EN0011R