Omron EINDSCHAK SHLD5501 - SHLN0100M
Artikelnummer: 22741264 | Fabrikantnummer: SHLN0100M | EAN: 4536853779016
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL SHL eindschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is SHLN0100M. Het EAN nummer is 4536853779016. Het interne artikelnummer is 22741264.
Aanvullende informatie
Ingesloten subminiatuurschakelaar, plunjeractuator, microbelasting 0,1 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars SHL
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Stootnok |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Overig |
| Gedwongen openend | Nee |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -10 - 80 °C |
| Lengte sensor | 17.5 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 0.1 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 0.1 A |
| Breedte sensor | 45.6 mm |
| Hoogte van de sensor | 50.9 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product