Omron Tellers H7CX Digitale Teller, plug-in, 11-pins, 48 X 48 MM, ip66, 6 cijfers, multif - H7CC7002E
Artikelnummer: 25689896 | Fabrikantnummer: H7CC7002E | EAN: 4549734670005
Het productnummer van de fabrikant is H7CC7002E. Het EAN nummer is 4549734670005. Het interne artikelnummer is 25689896.
| Klasse |
Impulsteller paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Tellers H7CX
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte | 48 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 1 |
| Meetwerktuig | Digitaal |
| Met resetfunctie | Ja |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal digits | 6 |
| Frequentie ingangsspanning | 30 Hz |
| Ingangsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Ingangsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Breedte in module-eenheden | 2.7 |
| Verliesvermogen | 3.3 W |
| Model | Frontmontage |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Omron Frontmontage adapter 48x48 MM
Artikelnummer: 10531864
Fabrikantnummer: Y92F3008R
Omron Beschermkap voor type H5/7CR tijdrelais/counter soft cover
Artikelnummer: 20468402
Fabrikantnummer: Y92A2005F
Omron 11 pins voet voor tijdrelais of teller schroefaansluiting
Artikelnummer: 11012980
Fabrikantnummer: H2C 9110R
Omron 11 pins voet voor tijdrelais schroefaansluiting
Artikelnummer: 11012986
Fabrikantnummer: P2CF2110M
Omron TOEBEH SCHAKREL H5C 9001H
Artikelnummer: 21584845
Fabrikantnummer: H5C 9001H
Omron TOEBEH SCHAKREL Y92F2009A
Artikelnummer: 21586093
Fabrikantnummer: Y92F2009A
Artikelnummer: 25689896
Fabrikantnummer: H7CC7002E
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.