Omron Temp. & Procesregelaars E5_C serie Temp. controller, pro, 1/16 din (48x48 MM), 1x0/4-20 ma curr. out, 2 A - E5CC1205A
Artikelnummer: 26573820 | Fabrikantnummer: E5CC1205A | EAN: 4549734147798
Het productnummer van de fabrikant is E5CC1205A. Het EAN nummer is 4549734147798. Het interne artikelnummer is 26573820.
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Temp. & Procesregelaars E5_C serie
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Hoogte | 48 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Breedte | 48 mm |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Diepte | 67.4 mm |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 100 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 100 - 240 V |
| Temperatuurmeetbereik | -200 - 2300 °C |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Nom. (meet)schakelstroom | A |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 26573820
Fabrikantnummer: E5CC1205A
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.