Omron Temp. & Procesregelaars E5_C serie Temperature Controller, 1/16 din (48x48 MM), 0/4-20 ma current output, - E5CC3551E
Artikelnummer: 26693067 | Fabrikantnummer: E5CC3551E | EAN: 4549734266901
Omschrijving
Temperature controller, 1/16 DIN (48x48 mm), 0/4-20 mA current output,
Het productnummer van de fabrikant is E5CC3551E. Het EAN nummer is 4549734266901. Het interne artikelnummer is 26693067.
Aanvullende informatie
Temperature controller, 1/16 DIN (48x48 mm), 0/4-20 mA current output, 12 VDC pulse output, 3 AUX, SSR failure detection/3-phase, RS-485, 24 VAC/DC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Temp. & Procesregelaars E5_C serie
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 3 |
| Hoogte | 48 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 24 - 24 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 24 - 24 V |
| Temperatuurmeetbereik | -200 - 2300 °C |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Nom. (meet)schakelstroom | A |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Temp. & Procesregelaars E5_C serie Temperature Controller, 1/16 din (48x48 MM), 0/4-20 ma current output,
Artikelnummer: 26693067
Fabrikantnummer: E5CC3551E