Omron Temp. & Procesregelaars E5_C serie Temperatuurregelaar, 1/16 din (48 X 48 MM), 1 relaisuitgang, 3 aux, 2 - E5CC3511F
Artikelnummer: 26617985 | Fabrikantnummer: E5CC3511F | EAN: 4549734266505
Omschrijving
Temperatuurregelaar, 1/16 DIN (48 x 48 mm), 1 relaisuitgang, 3 AUX, 2
Het productnummer van de fabrikant is E5CC3511F. Het EAN nummer is 4549734266505. Het interne artikelnummer is 26617985.
Aanvullende informatie
Temperatuurregelaar, 1/16 DIN (48 x 48 mm), 1 relaisuitgang, 3 AUX, 2 event-ingangen, op afstand instelbaar instelpunt, 24 VAC/DC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Temp. & Procesregelaars E5_C serie
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 3 |
| Hoogte | 48 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Temperatuurmeetbereik | -200 - 2300 °C |
| Voedingsspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Nom. (meet)schakelstroom | A |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Temp. & Procesregelaars E5_C serie Temperatuurregelaar, 1/16 din (48 X 48 MM), 1 relaisuitgang, 3 aux, 2
Artikelnummer: 26617985
Fabrikantnummer: E5CC3511F