Omron Temp. & Procesregelaars E5_C serie Temperatuurregelaar 48x96 MM, sensor ingang:temp.- en analoge ingang, - E5EC3065M
Artikelnummer: 26556187 | Fabrikantnummer: E5EC3065M | EAN: 4548583351127
Omschrijving
Temperatuurregelaar 48x96 mm, sensor ingang:temp.- en analoge ingang,
Het productnummer van de fabrikant is E5EC3065M. Het EAN nummer is 4548583351127. Het interne artikelnummer is 26556187.
Aanvullende informatie
Temperatuurregelaar 48x96 mm, sensor ingang:temp.- en analoge ingang, 24 VAC/DC, regeluitgang: 2x relais- en 1x klepsturingsuitgang, proportioneel positie relaisuitgang, 4x alarm, event input: 4x 4x hulpuitgang, schroefaansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Temp. & Procesregelaars E5_C serie
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Hoogte | 96 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 4 |
| Diepte | 60 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Temperatuurmeetbereik | -200 - 2300 °C |
| Voedingsspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Temp. & Procesregelaars E5_C serie Temperatuurregelaar 48x96 MM, sensor ingang:temp.- en analoge ingang,
Artikelnummer: 26556187
Fabrikantnummer: E5EC3065M
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.