Omron Temp. & Procesregelaars E5_C serie Temperatuurregelaar 96x96 MM, sensor ingang:temp.- en analoge ingang, - E5AC5510A
Artikelnummer: 23667593 | Fabrikantnummer: E5AC5510A | EAN: 4548583470774
Het productnummer van de fabrikant is E5AC5510A. Het EAN nummer is 4548583470774. Het interne artikelnummer is 23667593.
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Temp. & Procesregelaars E5_C serie
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 96 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Hoogte | 96 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Diepte | 60 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Temperatuurmeetbereik | -200 - 2300 °C |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 23667593
Fabrikantnummer: E5AC5510A
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.