Omron Temperatuurregelaar 1/16 din (48x48mm) 1 relaisuitgang 2 aux ge - E5CC4002M
Artikelnummer: 22718458 | Fabrikantnummer: E5CC4002M | EAN: 4549734266994
Omschrijving
Temperatuurregelaar, 1/16 DIN (48 x 48 mm), 1 relaisuitgang, 2 AUX, ge
Het productnummer van de fabrikant is E5CC4002M. Het EAN nummer is 4549734266994. Het interne artikelnummer is 22718458.
Aanvullende informatie
Temperatuurregelaar, 1/16 DIN (48 x 48 mm), 1 relaisuitgang, 2 AUX, geen kap, 100-240 VAC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Temp. & Procesregelaars E5_C serie
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Hoogte | 48 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Breedte | 48 mm |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 100 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 100 - 240 V |
| Diepte | 73.1 mm |
| Temperatuurmeetbereik | -200 - 2300 °C |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Temperatuurregelaar 1/16 din (48x48mm) 1 relaisuitgang 2 aux ge
Artikelnummer: 22718458
Fabrikantnummer: E5CC4002M