Omron Temperatuurbewakingsrelais K8DT 90x17,5 MM 0 tot 1700 °C/F thermoc - K8DT0056D
Artikelnummer: 20510451 | Fabrikantnummer: K8DT0056D | EAN: 4548583774001
Omschrijving
Omron temperatuurmeetrelais
Het productnummer van de fabrikant is K8DT0056D. Het EAN nummer is 4548583774001. Het interne artikelnummer is 20510451.
Aanvullende informatie
K8DT Bewakingsrelais, 17,5 mm breed, 0 tot 1700 °C/F, Thermocouple, stuurspanning: 100-240 VAC,uitgang: 1x wisselcontact, Push-in Plus
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Bewakingsmodules K8DT
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 17.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Diepte | 90 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 100 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 100 - 240 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Temperatuurbewakingsrelais K8DT 90x17,5 MM 0 tot 1700 °C/F thermoc
Artikelnummer: 20510451
Fabrikantnummer: K8DT0056D