Omron TEMP E5CN-HQ2MD500 24VUC - E5CN7205C
Artikelnummer: 20510290 | Fabrikantnummer: E5CN7205C | EAN: 4547648452755
Omschrijving
Omron Temp & Process E5CN-H temperatuurmeetrelais, (bxdxh) 48x78x48mm, nom. spoelspanning Us bij AC 50Hz 21.6 - 26.4V, nom. spoelspanning Us bij AC 60Hz 21.6 - 26.4V, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, nom. spoelspanning Us bij DC 21.6 - 26.4V, 2 maakcontacten, 1 meetkringen,
Het productnummer van de fabrikant is E5CN7205C. Het EAN nummer is 4547648452755. Het interne artikelnummer is 20510290.
Aanvullende informatie
Temperatuurregelaar, 48x48 mm, in: TC/Pt/IR/mV, geavanceerd model, geschikt voor optiemodule, 24 VAC/VDC, uit: spanning, 2x alarm, steekaansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Temp. & Procesregelaars E5CN-H
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Diepte | 78 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Hoogte | 48 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Temperatuurmeetbereik | -200 - 2300 °C |
| Voedingsspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product