Omron TEMPREL E5C26022A - E5C26022A
Artikelnummer: 21584357 | Fabrikantnummer: E5C26022A | EAN: 4548583418271
Omschrijving
Omron Temp & Process E5C2 temperatuurmeetrelais
Het productnummer van de fabrikant is E5C26022A. Het EAN nummer is 4548583418271. Het interne artikelnummer is 21584357.
Aanvullende informatie
Temperatuurregelaar 48x48 mm, sensor ingang:temperatuur-ingang, 100-240VAC, regeluitgang:1x relais uitgang, steekaansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Temp. & Procesregelaars E5C2
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Hoogte | 48 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Breedte | 48 mm |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 100 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 100 - 240 V |
| Diepte | 101.7 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product