Omron TEMP E5EC-RR4A5M000 230AC - E5EC3016B
Artikelnummer: 20510340 | Fabrikantnummer: E5EC3016B | EAN: 4548583091665
Omschrijving
Omron Temp & Process E5C series temperatuurmeetrelais, (bxdxh) 48x60x96mm, nom. spoelspanning Us bij AC 50Hz 100 - 240V, nom. spoelspanning Us bij AC 60Hz 100 - 240V, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, 4 maakcontacten, 1 meetkringen, meetbereik °C -1999 - +9999,
Het productnummer van de fabrikant is E5EC3016B. Het EAN nummer is 4548583091665. Het interne artikelnummer is 20510340.
Aanvullende informatie
Temperatuurregelaar, 48x96 mm, sensor ingang: temp.- en analoge ingang, 100-240V AC, regel uitgang: 2x relaisuitgang, 4x alarm, schroefaansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Temp. & Procesregelaars E5_C serie
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Hoogte | 96 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 4 |
| Diepte | 60 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Breedte | 48 mm |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 100 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 100 - 240 V |
| Temperatuurmeetbereik | -200 - 2300 °C |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product