Omron TEMPREL PRO E5GC1039H - E5GC1039H
Artikelnummer: 21584447 | Fabrikantnummer: E5GC1039H | EAN: 4548583505155
Omschrijving
Omron Temp & Process E5C series temperatuurmeetrelais
Het productnummer van de fabrikant is E5GC1039H. Het EAN nummer is 4548583505155. Het interne artikelnummer is 21584447.
Aanvullende informatie
Temperatuurregelaar PRO, 1/32 DIN (24x48mm), schroefloze klemverbinding, 1 hulpuitgang, 1 x 12 VDC spanningsuitgang (voor aansturing van SSR's), 24V AC/DC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Temp. & Procesregelaars E5_C serie
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Diepte | 90 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Hoogte | 48 mm |
| Breedte | 24 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Temperatuurmeetbereik | -200 - 2300 °C |
| Voedingsspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product