Omron TEMPREL E5DC1017F - E5DC1017F
Artikelnummer: 23810844 | Fabrikantnummer: E5DC1017F | EAN: 4548583422230
Omschrijving
Omron Temp & Process E5C series temperatuurmeetrelais
Het productnummer van de fabrikant is E5DC1017F. Het EAN nummer is 4548583422230. Het interne artikelnummer is 23810844.
Aanvullende informatie
Temperatuurregelaar, 22,5x85 mm, sensor ingang: temp.- en analoge ingang, 24 VAC/DC, regel uitgang: 1x stroomuitgang, 2x alarm, schroefaansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Temp. & Procesregelaars E5_C serie
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Hoogte | 96 mm |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Diepte | 85 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Temperatuurmeetbereik | -200 - 2300 °C |
| Voedingsspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Nom. (meet)schakelstroom | A |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Weerstandsmeetbereik | - Ohm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product