Omron Laagspanningsmateriaal J7TK thermis Thermische Beveiliging 17-24 A (bij ster-driehoek 30-41 a), voor magne - J7TK9030F
Artikelnummer: 21050017 | Fabrikantnummer: J7TK9030F | EAN: 4536854854637
Omschrijving
Thermische beveiliging 17-24 A (bij ster-driehoek 30-41 A), voor magne
Het productnummer van de fabrikant is J7TK9030F. Het EAN nummer is 4536854854637. Het interne artikelnummer is 21050017.
Aanvullende informatie
Thermische beveiliging 17-24 A (bij ster-driehoek 30-41 A), voor magneetschakelaars 4-15 kW, 1 maak- en 1 verbreek-hulpcontact
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Overbelastingsrelais thermisch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Laagspanningsmateriaal J7TK thermis
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Montagewijze | Directaanbouw |
| Aanloopklasse | CLASS 10 A |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Reset-functie automatisch | Ja |
| Reset-functie drukknop | Ja |
| Instelbaar stroombereik | 17 - 24 A |
| Reset-functie ingang | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Laagspanningsmateriaal J7TK thermis Thermische Beveiliging 17-24 A (bij ster-driehoek 30-41 a), voor magne
Artikelnummer: 21050017
Fabrikantnummer: J7TK9030F