Omron Overige tijdrelais Digitale Dagelijkse tijdschakelaar, inbouw montage, 24 uur × 7 dagen ( - H5F 4002M
Artikelnummer: 23826333 | Fabrikantnummer: H5F 4002M | EAN: 4547648354080
Het productnummer van de fabrikant is H5F 4002M. Het EAN nummer is 4547648354080. Het interne artikelnummer is 23826333.
| Klasse |
Digitale schakelklok voor paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige tijdrelais
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 48 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Breedte | 48 mm |
| Jaarprogramma | Nee |
| Impulsprogramma | Nee |
| 60-minuten programma | Nee |
| Cyclusprogramma | Nee |
| Toevalsprogramma | Nee |
| Netsynchronisatie | Nee |
| Radiogestuurd | Nee |
| Tekstbegeleiding in het display | Nee |
| 24-uurs programma | Nee |
| Bedrijfsurenmeter | Nee |
| Vakantieprogramma | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Astroprogramma | Nee |
| Externe drukcontact ingang | Nee |
| Voorkeuze schakeling | Nee |
| Incl. geheugenkaart | Nee |
| Radiogestuurd (DCF77) | Nee |
| GPS | Nee |
| Externe programmering | Nee |
| Kwartsgestuurd | Nee |
| Automatische omschakeling zomer/wintertijd | Nee |
| Weekprogramma | Nee |
| Voedingsspanning | 100 - 240 V |
| Nom. schakelstroom bij 250V AC | 15 A |
| Diepte | 63.7 mm |
| Autonomie in uren | |
| Breedte in module-eenheden | |
| Kortste schakeltijd kanaal 2 | s |
| Max. schakelvermogen LED | W |
| Aantal kanalen | |
| Frequentie voedingsspanning | - Hz |
| Autonomie in jaren | |
| Gangnauwkeurigheid per dag | s |
| Kortste schakeltijd kanaal 1 | s |
| Aantal contacten | |
| Aantal geheugenplaatsen | |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Artikelnummer: 23826333
Fabrikantnummer: H5F 4002M
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.