Omron TIMERS H3Y Tijdrelais | H3Y4DC4830SOMI - H3Y 6166D
Artikelnummer: 21584803 | Fabrikantnummer: H3Y 6166D | EAN: 4548583754690
Omschrijving
Omron TIMERS H3Y tijdrelais
Het productnummer van de fabrikant is H3Y 6166D. Het EAN nummer is 4548583754690. Het interne artikelnummer is 21584803.
Aanvullende informatie
H3Y-4 DC48 30S
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Tijdrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Tijdrelais H3Y
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 21.5 mm |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Hoogte | 28 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vlaksteekaansluiting |
| Functie ster-driehoek | Nee |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Functie afvalvertragend | Nee |
| Functie uitschakelwissend | Nee |
| Functie pulsvormend | Nee |
| Met halfgeleideruitgang | Nee |
| Functie inschakelwissend | Nee |
| Opsteekbaar op hulpcontactblok | Nee |
| Uitgangen, omschakelbaar vertraagd/onvertraagd | Nee |
| Functie knipperend beginnend met pauze, vaste tijd | Nee |
| Klokfunctie, met pauze beginnend, variabel | Nee |
| Functie knipperend beginnend met impuls, vaste tijd | Nee |
| Klokfunctie, met puls beginnend, variabel | Nee |
| Functie opkomvertragend | Nee |
| Diepte | 52.6 mm |
| Aantal uitgangen, vertraagd, wisselcontact | 4 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, verbreekcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, maakcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, wisselcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, verbreekcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, maakcontact | 0 |
| Tijdbereik | 1 - 30 s |
| Geschikt als afstandsbediening | Nee |
| Nom. stuurspanning bij DC | 48 - 48 V |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT I |
| Categorieën |
Tijdrelais
Industrieel |
Huidige product
Omron TIMERS H3Y Tijdrelais | H3Y4DC4830SOMI
Artikelnummer: 21584803
Fabrikantnummer: H3Y 6166D
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.