Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars M12 Connector, recht, PVC, zwart, schroefverbinding, 5-aderig, 2 M kab - XS2F0152A
Artikelnummer: 24148704 | Fabrikantnummer: XS2F0152A | EAN: 4536854224515
Het productnummer van de fabrikant is XS2F0152A. Het EAN nummer is 4536854224515. Het interne artikelnummer is 24148704.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Kabellengte | 2 m |
| Aantal polen | 5 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Afgeschermd | Nee |
| Kleur kabelmantel | Grijs |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Doorgangsweerstand | 40 mOhm |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | - °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Artikelnummer: 24148704
Fabrikantnummer: XS2F0152A
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.