Omron RELAIS MKS2PI 10A/110DC - MKSN8416A
Artikelnummer: 21011977 | Fabrikantnummer: MKSN8416A | EAN: 4547648414005
Omschrijving
Omron MKS 2 hulprelais, (hxbxd) 36x21.5x28mm, type spoelspanning DC, nom. spoelspanning Us bij DC 110V, aansluitwijze hoofdstroomcircuit vlaksteekaansluiting, 2 hulpcontacten als wisselc, nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, -3 10A, handbediening mogelijk, aandrijving, polarisatie gepolariseerd,
Het productnummer van de fabrikant is MKSN8416A. Het EAN nummer is 4547648414005. Het interne artikelnummer is 21011977.
Aanvullende informatie
Omron universeel relais MK-S, 2 wisselcontacten, 110 VDC/10 A, 2 polig, vergrendelbare testknop, monostabiel, gepolariseerd, afwijkende aansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele relais MK-I/-S
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type stuurspanning | DC |
| Type schakelcontact | Overig |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Met LED indicatie | Nee |
| Breedte | 34.5 mm |
| Hoogte | 34.5 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stroom | 5 A |
| Diepte | 52.5 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 88 - 121 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product