Omron EINDSCHK Z15GQ22A55B5V - Z15G1103M
Artikelnummer: 21586098 | Fabrikantnummer: Z15G1103M | EAN: 4536854264016
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL Z15 eindschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is Z15G1103M. Het EAN nummer is 4536854264016. Het interne artikelnummer is 21586098.
Aanvullende informatie
Universele basisschakelaar, 15 A, plunjer met rol met paneelmontage, dripproof, schroefaansluiting met afdekkapje
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars Z15
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolnok |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Lengte sensor | 17.45 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 15 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.25 A |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 15 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.5 A |
| Gedwongen openend | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 6 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -15 - 80 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Breedte sensor | 81.6 mm |
| Hoogte van de sensor | 68.9 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product