Omron EINDSCHK Z15GW21B - Z15G7043F
Artikelnummer: 21586106 | Fabrikantnummer: Z15G7043F | EAN: 4536854266553
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL Z15 eindschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is Z15G7043F. Het EAN nummer is 4536854266553. Het interne artikelnummer is 21586106.
Aanvullende informatie
Universele basisschakelaar, korte scharnierhendel, SPDT, 15 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars Z15
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Breedte sensor | 49.2 mm |
| Lengte sensor | 17.45 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 15 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.25 A |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Overig |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 15 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.5 A |
| Gedwongen openend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 6 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 80 °C |
| Hoogte van de sensor | 29.4 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product