Omron EINDSCHK Z10FQ22YB - Z10F4012G
Artikelnummer: 21586094 | Fabrikantnummer: Z10F4012G | EAN: 4536854261886
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL Other Switches Industrial eindschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is Z10F4012G. Het EAN nummer is 4536854261886. Het interne artikelnummer is 21586094.
Aanvullende informatie
Universele basisschakelaar, plunjer met rol met paneelmontage, gesplitst contact 10 A, schroefaansluitingen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige industriele schakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 6 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolnok |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 6 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.3 A |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 6 A |
| Breedte sensor | 17.45 mm |
| Lengte sensor | 49.2 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.6 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 80 °C |
| Hoogte van de sensor | 58.9 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product