Omron Ups s8ba compact din-rail type 24 V DC/DC 20 A 480W geïnt - BU 1267G
Artikelnummer: 20681318 | Fabrikantnummer: BU 1267G | EAN: 4547648846639
Omschrijving
Omron UPS S8BA ups, (bxhxd) 270x100x100mm, bouwvorm 19" model, uitgangsvermogen werkelijk 480W, UPS-technologie offline, uitgangsschijnvermogen 120VA, uitgangsspanning 22.8 - 25.2V, overbruggingstijd vollast 6min, ingangsspanning 21.6 - 26.4V, aansluiting ingang overig, auto shut down functie,
Het productnummer van de fabrikant is BU 1267G. Het EAN nummer is 4547648846639. Het interne artikelnummer is 20681318.
Aanvullende informatie
Omron UPS, S8BA, Compact, Din-Rail Type, 24 V DC/DC, 20 A, 480W, geïntegreerde Lithium-ion battery, USB & RS-232C & I/O-poort, (hxbxd) 100x270x100mm, gewicht 2.3kg, Push-in Plus
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
UPS
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Noodstroomvoedingen S8BA
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 270 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Spanningstype | DC |
| Diepte | 100 mm |
| SNMP | Nee |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| UPS-technologie | Offline |
| Geschikt voor netwerkmanagement | Nee |
| Overbruggingstijd vollast | 6 min |
| Aantal uitgaande aansluitingen met vaste aansluiting | 1 |
| Auto shut down functie | Ja |
| Met communicatie-interface RS-232 | Nee |
| Modulair | Nee |
| Gewicht | 2.3 kg |
| Aantal uitgaande aansluitingen C13 | 0 |
| Aantal fasen secundair | 0 |
| Aantal uitgaande aansluitingen C19 | 0 |
| Uitgangsvermogen werkelijk | 480 W |
| Aantal fasen primair | 0 |
| Ingangsspanning | 21.6 - 26.4 V |
| Efficiëntie overall | 96 % |
| Efficiëntie in eco-modus | 96 % |
| Uitgangsspanning | 22.8 - 25.2 V |
| Max. harmonische vervorming uitgangsspanning (lineaire belasting) | 10 % |
| USB-interface | Ja |
| Ingangsaansluiting | Overig |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 0 |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 0 |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Ups s8ba compact din-rail type 24 V DC/DC 20 A 480W geïnt
Artikelnummer: 20681318
Fabrikantnummer: BU 1267G