Omron Contactloze veiligheidsschakelaar Contactloze Veiligheidsschakelaar, kunststof behuizing, gecodeerd type - AA031317R
Artikelnummer: 23710950 | Fabrikantnummer: AA031317R | EAN: 4547648882873
Omschrijving
Contactloze veiligheidsschakelaar, kunststof behuizing, gecodeerd type
Het productnummer van de fabrikant is AA031317R. Het EAN nummer is 4547648882873. Het interne artikelnummer is 23710950.
Aanvullende informatie
Contactloze veiligheidsschakelaar, kunststof behuizing, gecodeerd type, 2 x NC + 1 x NO, 10m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar met gescheiden bedieningselement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Contactloze veiligheidsschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Lengte sensor | 50 mm |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Met status-indicatie | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Gedwongen openend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | 0 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 0 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Met kabel voorgeconfectioneerd |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 0.2 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 1 A |
| Uitvoering schakelcontact | Overig |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Hoogte van de sensor | 13 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 80 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Breedte sensor | 25.5 mm |
| Coating behuizing | Geplastificeerd |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Contactloze veiligheidsschakelaar Contactloze Veiligheidsschakelaar, kunststof behuizing, gecodeerd type
Artikelnummer: 23710950
Fabrikantnummer: AA031317R
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.