Omron Veiligheidscomponenten D4D/N Eindschakelaar, bovenplunjer, 2NC (snel reagerend), 2NC (snel reageren - D4N 0099M
Artikelnummer: 25667994 | Fabrikantnummer: D4N 0099M | EAN: 4547648034548
Omschrijving
Eindschakelaar, bovenplunjer, 2NC (snel reagerend), 2NC (snel reageren
Het productnummer van de fabrikant is D4N 0099M. Het EAN nummer is 4547648034548. Het interne artikelnummer is 25667994.
Aanvullende informatie
Eindschakelaar, bovenplunjer, 2NC (snel reagerend), 2NC (snel reagerend), M20 (1 kabeldoorvoer)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Veiligheidscomponenten D4D/N
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Lengte sensor | 30 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Stootnok |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Overig |
| Breedte sensor | 31 mm |
| Gedwongen openend | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer metrisch |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 6 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -30 - 70 °C |
| Hoogte van de sensor | 73.2 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Veiligheidscomponenten D4D/N Eindschakelaar, bovenplunjer, 2NC (snel reagerend), 2NC (snel reageren
Artikelnummer: 25667994
Fabrikantnummer: D4N 0099M