Omron Veiligheidscomponenten D4D/N Kunststof, instelbare hefboom met rol, 2NC (slow action), 10 A, metris - D4N 0260G
Artikelnummer: 25668000 | Fabrikantnummer: D4N 0260G | EAN: 4547648036153
Omschrijving
Kunststof, instelbare hefboom met rol, 2NC (slow action), 10 A, metris
Het productnummer van de fabrikant is D4N 0260G. Het EAN nummer is 4547648036153. Het interne artikelnummer is 25668000.
Aanvullende informatie
Kunststof, instelbare hefboom met rol, 2NC (slow action), 10 A, metrisch schroefdraad
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Veiligheidscomponenten D4D/N
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Lengte sensor | 30 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolhefboom verstelbaar |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Breedte sensor | 31 mm |
| Gedwongen openend | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer metrisch |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 6 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Schakelfunctie | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -30 - 70 °C |
| Hoogte van de sensor | 101.75 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Veiligheidscomponenten D4D/N Kunststof, instelbare hefboom met rol, 2NC (slow action), 10 A, metris
Artikelnummer: 25668000
Fabrikantnummer: D4N 0260G