Omron Overige veiligheidscomponenten Kleine Veiligheidseindschakelaar, 2NC/2no langzame werking, plunjer me - D4F 0039M
Artikelnummer: 23611657 | Fabrikantnummer: D4F 0039M | EAN: 4536854896446
Omschrijving
Kleine veiligheidseindschakelaar, 2NC/2NO langzame werking, plunjer me
Het productnummer van de fabrikant is D4F 0039M. Het EAN nummer is 4536854896446. Het interne artikelnummer is 23611657.
Aanvullende informatie
Kleine veiligheidseindschakelaar, 2NC/2NO langzame werking, plunjer met rol, kabel van 5 m, horizontale kabeluitgang
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige veiligheidscomponenten
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Breedte sensor | 30 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Stootnok |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Met kabel voorgeconfectioneerd |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 0.75 A |
| Schakelfunctie | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 1.5 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Lengte sensor | 18 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -30 - 70 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Hoogte van de sensor | 80.6 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Overige veiligheidscomponenten Kleine Veiligheidseindschakelaar, 2NC/2no langzame werking, plunjer me
Artikelnummer: 23611657
Fabrikantnummer: D4F 0039M